Kniha návštěv

Pozdrav

Ladislav Kobza 25.06.2014
Dobrý den , zdravíme z Bludova a těším se na vaše foto úlovky z společné dovolené po krásách Norské přírody , pozdravujeme také vaší pani , Kobzovi

Re: Pozdrav

Josef 25.06.2014
Zdravím "účastníky zájezdu". Něco už tady je. Časem snad více. Ozvěte se na E-Mail. Nemáte náhodou adresu na průvodce. Rád bych mu ještě jednou poděkoval.

návštěva galerie

Míra Macek 05.02.2014
Dobrý den, dnes jsem Vám zkouknul Vaše fotky a máte tu spoustu hezkých záběrů. Také jezdím často fotit do Broumovských stěn, samá krásná místa.
Tak ať Vám to svítí i nadále ... https://miramacek.cz/

Re: návštěva galerie

Josef 18.02.2014
Zdravím, děkuju za příspěvek i za uznání. Ale je tam spousta balastu. Ale nějak se mně nedaří to vyselektovat.
Také jsem "zkouknul" Vaše stránky. Máte tam pěkné náladovky. Líbí se mně voda a hlavně některé mlhy. Závidím, že jste schopen časně vstát a vyrazit..... To se mně nedaří.
Jinak vidím, že se pohybujete po podobných místech jako já (Stěny, Adršpach a Křižák, Krkonoše, Hejšovina). Že jsme se nepotkali... Asi je to tím, že já nejsem tak ranní ptáče.

Jaro 2011

Blanka Jakubíčková 26.04.2011
Dobrý den, dnes mi přeposlal manžel Vaši przentaci jara - úžesné, my se včera vrátili z Beskyd, kde teprve takové jaro začíná, tak se mi krásně vzpomínalo. Miluji takové fotky a Vaše prezentace si pouštím i několikrát......Krkonoše neměli chybu, my tam byli v červnu na dovolené, tak jsem opět zavzpomínala. Byl to krásný dárek k narozeninám, také bych to brala :).Přeji mnoho krásných přírodních úlovků...

Východ slunce

Dana 20.03.2011
Mezi spoustou prezentací z celého světa, mě opravdu dostal ten Váš východ slunce, stále si ho pouštím dokola. Zdravím Vás z Jeseníků a jako další námět na focení doporučuji např. vodopády Bílé Opavy- je to nádhera. Přeji hodně dalších krásných záběrů.

Východ slunce .... pozdvánka

Sláfka 14.03.2011
Přeji pěkný den, tak Váš krásný východ slunce dorazil až k nám do Liberce, potěšil mne a nalákal mrknout na vaše stránky, vaše forky ledopádů, dodopádů a přírody mne potěšily, manželsce přeji brzké udravení a vám co nejvíce dalších krásný záběrů. Nechtece se o některé z nich podělit ?? ... mrkněte na fototuristika.cz

Překrásné

Jiří Kábrt-Rtyně v P. 10.03.2011
Překrásná prezentace!!!Já se taky pokouším o něco podobného,ale nedaří se mi zmenšit foto v takové kvalitě jako máte vy.Fota mají cca 180 kb a jejich rozměr je1280x800.V čem to děláte?Pokračujte v těchto krásných prezentacích.Děkuji

Výcchod slunce na Pomezním hřebenu

Milena Honzírková 05.03.2011
Kamarádka ze severní Moravy mi přeposlala do Jizerských hor Vaš email. Jsem ráda, že jste také připojil kontakt na Vás. Záběry zasněžených hor s červeným nádechem, hořící nebe, celková prezentace s doprovodným textem a hudbou je opravdu zážitek - musela jsem si to celé přehrát 2x. Musím Vám poděkovat alespoň touto cestou.

V podhůří Nízkého Jeseníku jsem bydlela 30 let. Nyní bydlím mezi pohořím Ralsko a Jizerskými horami. S oblibou fotím Ještědský hřbet s vysílačem Ještěd, na který se dívám z balkónu našeho bytu v 6. poschodí a jezdím kolem něj do Liberce, kde pracuji. Hory mne obklopují celý život (52 let).

Přeji ještě hodně takových krásných záběrů a zhotovených prezentací, které by potěšily milovníky hor, kteří se do nich z jakéhokoliv důvodu nedostanou. Děkuji.
Milena

východ slunce

Renata 03.03.2011
Ahoj, dnes mi mailem přišla vaše úžasná prezentace východu slunce. Skoro jsem až brečela nad tou krásou a představou, že takto slavím narozeniny.Myslím, že dárek od kamarádů byl super!!!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek