Novější srazy SZTŠ

Fotografie z nich jsou umístěny na této adrese

Celoškolský sraz bývalé SZTŠ Police nad Met.

V sobotu 23. června 2012 jsme pod vedením MVDr. Dlauhoweského uspořádali patrně jeden z posledních celoškolských srazů naší střední školy. I když jsme měli z účasti trochu obavy, sešlo se nás v Obecním domě ve Velkém Poříčí téměř 90 a poslední 3 učitelé. Několik fotografií z  této akce je na tomto odkazu.

Sraz SZTŠ 2011 - Chotěborky a  Velichovky

Letos bylo opět "půlkulaté výročí" od naší maturity. Tentokrát se organizace ujali Vašek a Jarča a sešli jsme se u kostelíčku v Chotěborkách. I náš třídní se po čase podíval na místo, kam Jarču před léty posílal. Potom jsme se přesunuli do lázní Velichovek.

Napište, prosím někdo něco více o tomto srazu nebo pošlete další fotky.

Doufám, že toto foto nikoho neurazí.

Další obrázky od Marušky Šturmové.

Na spodní fotografii Vám zamáváme (obrázek si musíte 2x rozkliknout a chvíli vydržet).

 

Sraz SZTŠ (2009)

Po roce jsme měli opět sraz našeho ročníku SZTŠ. Tentokrát jsnme se sešli dne 30. 5. 2009 v Hradci Králové v restauraci "U lva" naší spolužačka Vlasty. Zúčastnilo se nás 22 z celkového počtu 28 maturantů a tak se sraz vydařil. Děkujeme Věře a Vlastě za organizaci.

Pošlete mně další fotografie.

Foto si můžete prohlédnout zde.

Sraz SZTŠ Police n/M.  2008 - maturitní ročník 1966

25. května 2008 jsme uspořádali sraz naší třídy ze SZTŠ v Polici nad Metují (maturitní ročník 1966). Sešli jsme se v penzionu Majka na Slavném. Většina z nás využila pěkného počasí a prošli jsme se na Slavenskou vyhlídku. Na posezení v pezionu jsme po dlouhé době uvítali našeho třídního "Bambouška" (ing. Radko Rýdla). Foto.